נוטריאנס Nutrience


99 109-9.17%

קרא עוד


בשר עוף איכותי ללא עצמות כמרכיב ראשון במזון מעשיר את טעם המזון ומספק לכלבים חלבון הנחוץ להתפתחות גוף חזק ופעיל.

רכיבים: בשר עוף, אורז חום, שיבולת שועל, אפונה ירוקה, שומן עוף (משומר עם טוקופרולים מעורבים), עיסת סלק מיובשת, חומר טעם עוף ממקור טבעי, שמן זרעי פשתן, סידן קרבונט, שמרי בירה, שמן סלמון (מקור DHA), אוכמניות, חמוציות, גזר, ויטמינים (תוסף ויטמין E, חומצה אסקורבית (ויטמין C), תוסף ויטמין A, ניאצין (ויטמין B3), חומצה פנטותנית (ויטמין B5), אינוזיטול (ויטמין B8), ריבופלאבין (ויטמין B2), פירידוקסין הידרוכלוריד (ויטמין B6), תיאמין מונוניטראט (ויטמין B1), ביוטין (ויטמין B7), תוסף ויטמין B12, תוסף ויטמין D3, חומצה פולית), מינרלים (תחמוצת אבץ, כלאט חומצה אמינית של אבץ, סולפט ברזל, כלאט חומצה אמינית של ברזל, כלאט חומצה אמינית של נחושת, סולפט נחושת, כלאט חומצה אמינית של מנגן, תחמוצת מנגן, יודט הסידן, סלניט סודיום), פוטסיום כלוריד, תמצית שורש עולש, מלח, כולין כלוריד, מתיונין DL, ל-ליזין, תמצית שמרים, גלוקוזאמין הידרוכלוריד, כונדרויטין סולפט.

ערך קלורי: 3,715 קק"ל/ק"ג או 464 קק"ל/כוס

חלבון גולמי (מינ')25%
שומן גולמי (מינ')15%
סיבים גולמיים (מקס')4%
רטיבות (מקס')10%
סידן (מינ')1.2%
זרחן (מינ')1%
ויטמין A (מינ')20,000 IU/ק"ג
ויטמין D3 (מינ')900 IU/ק"ג
ויטמין E (מינ')120 IU/ק"ג
*אומגה 6 (מינ')3.2%
*אומגה 3 (מינ')0.3%
*גלוקוזאמין (מינ')200 מ"ג/ק"ג
*כונדרואיטין סולפט (מינ')100 מ"ג/ק"ג

*- אינו מוכר כרכיב הכרחי ע״י ה-AAFCO.

המזון היבש לכלבים בוגרים מגזע קטן מבשר עוף ואורז חום עומד בתנאים המחמירים של ה-AAFCO להאכלת כלבים.

הצרכים התזונתיים של כלבים שונים ומשתנים עם גיל הכלב, רמת הפעילות והסביבה שבה הכלב נמצא. 

התחילו עם המינון המומלץ לפי משקל הכלב, התאימו לפי הצורך ותמיד וודאו כי מים טריים.

חשוב לבצע מעבר למזון שלנו בצורה הדרגתית. התחילו להגיש לכלב תערובת של 25% מהמזון נוטריאנס ו-75% מהמזון הישן. במהלך 5-7 ימים יש לשנות באופן הדרגתי את היחס בין המזונות ולהגדיל כמות המזון נוטריאנס ולהקטין כמות המזון הישן.

משקל הכלב

כמות כוסות

ק"ג

(125 גר') ליום

1

3

5

1

7

¼1

10

¾1

 • התפתחות בריאה של מערכת השרירים
  המזון מכיל בשר עוף איכותי, המרכיב הראשון במזון המסייע לשמירת מסת שרירים רזה אצל כלבים מגזע קטן. ואינו מכיל שאריות בשר באיכות נמוכה או חלבונים ממקור צמחי.
 • חיזוק מערכת החיסון ושיפור עמידות הגוף
  נוסחאות המזון שלנו כוללות רכיבים (אוכמניות, חמוציות וגזר, בתוספת ויטמינים C ו-E) המהווים מקורות עיקריים של נוגדי החמצון החשובים ביותר להתפתחות מערכת החיסון בריאה ועמידה ולשמירה על לב בריא.
 • שמירה על עור בריא ופרווה מבריקה ויפה
  עור ופרווה משקפים את מצב בריאותו הכללי של הכלב. שני רכיבי המזון, שמן זרעי פשתן ושמן דג סלמון, הינם מקורות טבעיים של חומצות השומן אומגה 3 ואומגה 6 המסייעות לשמירה על עור בריא ופרווה מבריקה ויפה.
 • שמירה על בריאות המפרקים
  גם כלבים בוגרים מגזע קטן ראויים לקבל סיוע עבור תפקוד תקין של המפרקים. כל סוגי המזון שלנו לכלבים בוגרים מכיל גלוקוזאמין וכונדרואיטין, שתי תרכובות טבעיות הנחוצות להזנת סחוסי מפרקים ולסיכוך המפרקים.
 • גודל כופתית קטן יותר וטעם נהדר
  כלבים קטנים יכולים להיות בררנים בבחירת מזון. מסיבה זו הומצאו כופתיות בגודל קטן יותר ונוח לנגיסה. אנו מבטיחים כי כל כלב מגזע קטן יאהב את טעם המזון שלנו המכיל בשר עוף אמיתי באיכות גבוהה.